Już dzisiejszego wieczoru, tj. 23 października w Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64, w niej na pewno emocji nie zabraknie. W dodatku każdy z typerów może liczyć na pewne 100 PLN od bukmachera eFortuna.

Darmowa kasa na KSW 64 od bukmachera Fortuna

Darmowa kasa na KSW 64 od bukmachera Fortuna

Śmiało trzeba powiedzieć, że emocji czysto sportowych na pewno podczas KSW 64 nie zabraknie, ponieważ zobaczymy niezwykle znanych zawodników. Mariusz Pudzianowski, Robert Ruchała, Karolina Owczarz czy Shamil Musaev – te nazwiska mówią same za siebie.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl na tą okazję oferuje promocję „Bonus wagi ciężkiej”, w której to za zagranie kuponu na konto gracza może trafić nawet 100 PLN. Jednak należy mieć na uwagę, że ta akcja dostępna jest wyłącznie w dniu 23 października do godzinny 20:00.

Gwarantowane 100 PLN na KSW 64

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji jest zawarciu kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 200 PLN. Dodatkowo na kuponie mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej związane z galą KSW 64. Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Warto jest zaznaczyć, że pierwszy zagrany kupn spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma pewne 100 PLN. I nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w który to na start można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN

Należy mieć jednak na uwadze, że powyższy pakiet powitalny będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.