Masz zamiar typować Wimbledon? Jak tak, to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który to podczas trwania tej imprez oferuje dla swoich graczy kupony bez podatku.

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali nie mniej niż jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy w dniach trwania Wimbledonu, czyli 1-14 lipca. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się zdarzenia z tenisa, a operator dopuszcza następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Natomiast kupon MUSI zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Użytkownik, który jej nie posiada w łatwy i szybki sposób może ją pobrać ze strony operatora LvBet.

Kupon musi zostać zagrany obowiązkowo za środki własny, ponieważ kupony zawarte za środki bonusowe są automatycznie wykluczone z tej promocji.

kasa na grę bez wpłaty u bukmachera

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na zakład bez podatku.

Bonus na start bez wpłaty u polskiego bukmachera LvBet

Jeżeli, nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN za rejestrację konta i to bez dokonania żadnego depozytu.

Zaś nowy użytkownik który dokona pierwszych wpłat może liczyć natomiast na kurs łączny w wysokości nawet 1500 PLN!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy u legalnego bukmachera TOTALBet
Następny artykułCo nowy gracz BetClic dostaje na start?
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.