Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy podczas weekendu o 14%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, aby cieszyć się wygranej bez podatku.

Forbet zwiększa wygrane o 14% w weekend

Forbet zwiększa wygrane o 14% w weekend

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja aktywna jest od każdego piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Chcąc wliczyć na większe wygrane wystarczy dokonać zagrania kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

W akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Z promocji są wykluczone natomiast zdarzenia długoterminowe.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone w tej akcji.

Gracz, który dokona zagrania kuponu systemowego to nie bierze on udziału w tej promocji.

Bukmacher Forbet, automatycznie większy wygraną o 14%, jeżeli zagrany kupo przez gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Pakiet dla nowego gracza

Warto jest pamiętać, ze bukmacher Forbet prowadzona najnowszy pakiet dla graczy. Wystarczy założyć nowe konto i dokonać depozytu, a w zamian można liczyć na dodatkowe bonusy. Łącznie ten operator zwiększy trzy pierwsze wpłaty:

* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łączna suma bonusów to, aż 2000 PLN!

Jednak to nie wszystko. Gracz, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE to w zamian otrzyma bonus w wysokości 50 PLN.


Zakłady bukmacherskie Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.
Następny artykułBonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.