Czas na kolejną dużą imprezę tenisową w tym roku. A mianowicie przed nami turniej Indian Wells. Gracze, którzy typują tą imprezę mogą liczyć na dodatkowe środki, gdzie można otrzymać nawet 50 PLN.

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

A śmiało można powiedzieć, że emocji podczas Indian Wells nie powinno brakować. Tym bardziej, że będziemy mogli oglądać Polaków w tej imprezie, którzy to w dodatku mają spore szanse na dobry wynik. A mowa tutaj o Hurkaczku i Idze Świątek.

Gracz, który chce liczyć na dodatkowe środki w promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A tak akcja dostępna jest każdemu graczowi od 6 do 13 października do godziny 23:59.

50 PLN na Indian Wells od STS

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym to musi być minimum jeden typ z oferty LIVE pochodzący z turnieju Indian Wells. Trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.50.

bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Gracze, których zakłąd okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową premię w wysokości 20% stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszą promocją powitalną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nagradza najlepszy typerów PKO Ekstraklasy. Extra 60 000 PLN dla graczy
Następny artykułKSW 64: Pewny bonus 100 PLN od bukmachera Fortuna
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.