Limitowaną ofertę promocyjną za aktywność swoim graczom oferuje bukmacher STS. Każdego dnia użytkownicy mogą liczyć na bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Wystarczy jedynie obstawiać mecze.

Bonus za aktywność dla graczy

Bonus za aktywność dla graczy

Dodać jest warto, że jest co typować u bukmacherów, ponieważ od dłuższego czasu rozgrywane są mecze w piłce nożnej, tenisie, czy Esporcie. Teraz na parkiety wracają koszykarze i siatkarze.

Bukmacher STS na tą okazję oferuje graczom promocję „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która trwa do odwołania. Jednak jeśli chcesz z niej skorzystać musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Codzienny bonus za obstawienie meczy

W promocji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikują się zakłady, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie kupony AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85
  • zdarzenia wyłącznie z oferty przedmeczowej
  • Kupon musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Jeśli gracz spełnia powyższe warunki promocji i łączne stawki kuponu lub kuponów na zakłady bukmacherskie przekroczą 100 PLN typer otrzyma w prezencie extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam początek obstawia meczy u legalnego bukmachera STS mogą otrzymać extra premię, bo nawet 1229 PLN.

Skład pakietu powitalnego przedstawia się następująco:

  • bonus 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracz, który chce liczyć na powyższe bonusy musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy STS bonus bez depozytu jest najlepszy w Polsce?
Następny artykuł250 nagród, z czego dla zwycięzcy aż 3000 PLN!Bonusy dla typerów u bukmachera STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.