Bukmacher LvBet wychodzi naprzeciwko graczom, którzy lubią typować esport. W związku z tym przewidział konkurs, w którym to nagrodzi najlepszych typerów z gier CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

LvBet bonusy bukmacherskie 2020

LvBet bonusy bukmacherskie 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia. Warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tego konkursu kwalifikują się wyłącznie zdarzenia z gier esportowych, tj.CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory, a typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Każdy typer w ramach tej akcji może zawrzeć zakład pojedynczy jak i kombi, gdzie to kurs łączny musi wynieść minimum 1.50.

Stawka minimalna każdego kuponu promocyjnego to 10 PLN. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że z akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Nagrody trafią do tych typerów, którzy uzbierają najwięcej punktów. System punktowana w ramach tego konkursu wygląda następująco:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
bonus bez depozytu od sts

W ramach tego konkursu nagrody trafią do graczy w dwóch etapach.

Pierwszy zakończy się w połowie trwania konkursu. Wówczas nagrody trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Zwycięzca otrzyma 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Na koniec klasyfikacji generalnej nagrody również trafią do dziesięciu typerów. Zwycięzca będzie mógł cieszyć się z komputera o wartości 5499 PLN oraz sprzętu komputerowego!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer o wartości 5500 PLN + dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung o wartości 1000 PLN + dodatki
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + dodatki
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Kod promocyjny 2020 u bukmachera LvBet

Legalny bukmacher LvBet przygotował pakiet powitalny swoim graczom, gdzie to można otrzymać na start chociażby bonus bez dokonania depozytu o wartość 20 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko! Użytkownik, który dokonał pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać 1000 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego, koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic na mecz Izrael vs Polska
Następny artykułTotolotek nowy kod promocyjny na bonus 2098 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.