W związku z hitem kolejki w LOTTO Ekstraklasie: Wisła Kraków vs Legia Warszawa bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której zmniejsza ryzyko. Typuj ten mecz, a przy ewentualnym przegranym kuponie bukmacher dokona zwrotu Ci stawki.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym dokonał wcześniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji. Jednak nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani też zapisywać się do tej promocji.

Warunkiem głównym tej akcji jest zawarcie kuponu, na którym będzie znajdował się tym z pojedynku Wisły Kraków vs Legia Warszawa, do dnia 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia się tej konfrontacji.

Freebet u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • bukmacher dopuszcza również inne zdarzenia na kuponie (ale warunek jest prosty jeden typ musi pochodzić z oferty Wisła vs Legia)
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN

Jak spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher LvBet dokona Ci zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bonus w LVbet zostanie przypisany do konta gracza w poniedziałek 1 kwietnia do godz. 17:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)