Na najbliższy weekend bukmacher Lvbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy, że dokonasz zakładów na zmagania hiszpańskiej LaLiga, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony, jako wygrany.

Promocja ważna jest podczas najbliższego weekendu, tj. 25.01 – 28.01.2019. I mamy czas podczas tych dni na zawarcie kuponów z hiszpańskiej Primiera Divison.

Jednak należy pamiętać, że postawiony kupony muszą pochodzić z aplikacji mobilnej bukmachera. Grając poprzez stronę internetową bukmacher jesteśmy automatycznie wykluczeni z promocji.

Stawka kuponu jest dobrowolna. Jednak należy pamiętać, że muszą być one zawarte ze środków własnych. Postawienie kuponu poprzez freebet bądź inne środki bonusowe będzie oznacza, że nie bierzemy udziału w promocji.

Promocja dotyczy jedynie zakładów na zmagania w dwudziestej pierwsze kolejce hiszpańskiej Laliga. A na pewno jest, co obstawiać, bo zostaną rozegrane dwanaście spotkań. A do tego swoje potyczki ligowe rozegrają drużyny, która walczą o Mistrzostwo Hiszpanii: Real Madryt, Barcelona czy Atletico Madryt.

Bukmacher dopuszcza następujący zdarzenia na kuponie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi hiszpańskiej w dniach 25.01 – 28.01.2019.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jak wygrany bukmacher powiększy Twoją wygraną o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład od Totalbet
Następny artykułTotalbet zwiększa wygrane. Nawet o 30%!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.