Bukmacher LvBet zwiększa wygrana na zmagania dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue podczas najbliższego weekendu, tj. od 8 do 10 lutego o 14%.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu u bukmachera.

Warto jest podkreślić, że jak chcemy wziąć udziałów promocji to nigdzie nie musimy zgłaszać swojego udziału. Ponieważ wystarczy, że spełnimy poniższe warunki promocji:

  1. Na kuponie będą znajdować się zdarzenia jedynie w obrębie zmagań dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue. A ta seria zmagań zaplanowana jest na dni od 8 do 10 lutego;
  2. Kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.
  3. Ilość zdarzeń jest dobrowolna.
  4. Kupon musi zostać zawarty za środki własne.
  5. Bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi

Natomiast należy pamiętać, że jak zawrzemy kupon na stronie intenetowej bądź mobilnej to automatycznie nasz kupon jsest wykluczony z promocji. Tak samo jak zresztą i grając środkami bonusowymi.

A podczas tej serii zmagań na pewno jest z czego wybierać. Ponieważ dojdzie do ciekawych pojedynków w Ligue 1, m.im. PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Jeżeli powyższe warunki zostały spełnione, a do tego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN od LvBet!!
Następny artykułTotolotek zwiększa wygrane na LM o 14%!!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.