Od 15 do 18 lutego będzie rozgrywana dwudziesta druga seria zmagań w niemieckiej Bundeslidze. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy. Podczas to, której zwieksza wygrane swoim graczom do 14%.

Promocja obowiązuje podczas najbliższego weekend, czyli od 15 do 18 grudnia. Udział w niej mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonały przynajmniej jednego depozytu. Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji. Wystarczy spełnić punkty regulaminu jakie na ta promocję wyznaczył bukmacher.

W promocji biorą udział jedynie kupony z dwudziestej drugiej serii zmagań w niemieckiej Bundeslidze. Mamy szerokie pole do popisu, ponieważ oferta bukmachera jest dosyć ciekawa. Swoje pojedynki ligowe przecież rozegrają takie zespoły jak Bayern Monachium z Lewy w składzie, czy też BVB.

Mamy również szerokie pole do popisu, ponieważ możemy wybierać następujące zakłady:

  • przedmeczowe,
  • na żywo
  • kupony pojedyncze,
  • kombi

Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie muszą być w obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Jednak musi pochodzić ona z środków własnych. Co istotne w tym wszystkim kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu z strony internetowej o automatycznie jesteśmy wykluczeni z promocji

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14% o ile kupon okaże się wygrany.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Następny artykułBukmacher Fortuna rozdaje Freebety
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.