Podczas zbliżającego się weekendu warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher LvBet. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponów z aplikacji mobilnej bukmachera Lvbet na zakłady z Premier League, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu u bukmachera. Udział w promocji jest automatyczny, nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. Warunkiem jest, że kupon będzie spełniał następujące warunki:

  1. Będą na nim jedynie zdarzenia ze spotkań angielskiej Premier League, które zostaną rozegrane w dniach 01-04 lutego. W tym czasie trzeba dokonać zawarcia kuponu i musi zostać on rozliczony.
  2. Kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.
  3. W promocji biorą udział zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  4. Kupon musi zostać zawarty za środki własne. Jeżeli dokonamy zawarcia kupony za środki bonusowe to nie biorą one udziału w promocji

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji. A do tego nasz kupon został rozliczony, jako wygrany to bukmacher z specjalnej puli zwiększy nasza wygraną o 14%. A na pewno warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ jest to typować. Włącznie z hitem kolejki Manchester City vs Arsenal.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na bramki od Etoto
Następny artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.