Z okazji 6 grudnia, a dokładnie mówiąc Mikołajek Fortuna przyznaje każdemu graczowi bonus w wysokości 10 złotych. Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus na zakłady sportowe??

Z okazji czwartkowych ofert specjalnej przygotowanej przez fortuna , każdy kto w dniu dzisiejszym tj. 6 grudnia postawi kupon AKO, MAXIKOMBI lub SOLO za co najmniej 10 PLN przed opodatkowaniem, otrzyma na swoje konto bonus 10 PLN w formie punktów lojalnościowych.

Mikołajki u bukmachera Fortuna. 10 PLN dla każdego!

Jednak trzeba podkreślić, że każdy z uczestników ma prawo do odebrania tylko jednej premii na dzień. Pozostałe dodatkowe pieniądze mają pojawić się na kontach graczy maksymalnie do 24 godzin od zakończenia akcji. Mówiąc dokładnie maksymalnie do dnia 7 grudnia godz. 23:59.

FORTUNA dodatkowo daje bonus EKSTRA.

Mikołajki w Fortunie można powiedzieć, że są bogate. Ponieważ oprócz wspomnianego bonusa, bukmacher przyznaje premię powitalną dla nowych graczy. Łącznie jest do zdobycia 120 złotych w formie Zakładu bez Ryzyka, dodatkowo 400 złotych za depozyt.

Warto jest odnotować, że Fortuna w dalszych ciągu pozwala na wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji. Brzmi  on  „BETONLINE” następująco i można go wykorzystać jedynie podczas rejestracji konta.

Darmowe konto w Fortunie założysz w szybkim czasie na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPrestiżowe nagrody branży zakładów sportowych rozdane
Następny artykułMikołajki w LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.