Bogate Mikołajki w LvBet, bo wynoszą, aż 100 PLN bonusu do wykorzystania w dziale Wirtualne Sporty. Poniżej są opisane szczegóły promocji!

100 PLN na Wirtualne Sporty od LvBET!

Jak posiadasz już konto w LvBet i dokonałeś na nie co najmniej jednego depozytu, obecna promocja z okazji Mikołajek jest dla Ciebie aktywna i nic innego tylko trzeba robić, jedynie z niej skorzystać. Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 6 grudnia.

Jeżeli nie dokonałeś wcześniej wpłaty na konto, to wystarczy dokonać depozytu w kwocie przynajmniej 20 PLN, wybierając przy tym promocję „mikołajkowe doładowanie”.

Bonus podczas tej promocji wynosi 50% od depozytu jaki został zdeponowany. Aby odebrać maksymalny bonus, który wynosi 100 PLN, należy wpłacić na swoje konto 200 PLN.

Wszystkie pieniądze mogą zostać tylko wykorzystane w Wirtualne Sporty, tj. wyścigi konne, piłka nożna oraz tenis. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i nie da się tego ukryć. Warto jest odnotować, ze żaden kod promocyjny nie jest wymagany do tego, aby skorzystać z tej promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna
Następny artykułJak grać w LOTTO Online
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.