Jesteś fanem bukmacherki i sportów wirtualnych? Marka LvBET z okazji Mikołajek przygotowała ofertę, która może Cię zainteresować! 

Mikołajki z LvBET: bonus na sporty wirtualne
Mikołajki z LvBET: bonus na sporty wirtualne

Wirtualne Sporty to nowy wymiar rozrywki, coraz popularniejszy również w zakładach bukmacherskich. Są one interesującą alternatywą dla tradycyjnych sportów.

W LvBET są one wzorowane prawdziwych sportach, ale przedstawiane komputerowo za sprawą animacji, a wyniki generowane są losowo, w oparciu o statystyki drużyn lub zawodników.

Jakie wirtualne sporty można znaleźć w ofercie legalnego bukmachera? Przede wszystkim rozmaite wyścigi: konne, chartów, kłusaków, ale też kolarskie i bardzo popularne w Polsce żużlowe.

Niezliczona liczba zdarzeń, duża dynamika oraz krótki czas trwania rozgrywki, a co za tym idzie też rozliczenia kuponu, to atuty które przyciągają coraz więcej graczy!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE <<<

Z myślą o takich właśnie klientach opisywany bukmacher przygotował mikołajkową niespodziankę, jaką jest bonus 50% od wpłaty aż do 100 PLN. Tylko na WIRTUALNE SPORTY!

Premia dostępna jest dla użytkowników, którzy wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu. Będzie można go odebrać o godziny 9:00 w dniu 6 grudnia aż do godziny 23:59 9 grudnia.

Minimalny depozyt kwalifikujący do udziału w promocji to zaledwie 20 PLN. Przyznany bonus podlega sześciokrotnemu obrotowi, zanim możliwa będzie jego wypłata.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułPrestiżowe nagrody branży zakładów sportowych rozdane