Bukmacher Milenium oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to łącznie na koncie gracza może znaleźć się nawet 3170 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta.

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie posiadał konto u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie zbyt wiele czasu użytkownikowi, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Należy jednak pamiętać, że trzeba dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Tą czynność można jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego, gdzie to można otrzymać freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN na start.

betclic polska bonus za drmo cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta darmowych bonusów

Bonus do 1500 PLN oraz extra premia od Milenium

Bukmacher Milenium oferuje darmowe środki swoim graczom za dokonanie depozytu. Wysokość bonusu uzależniona jest od wykonanej wpłaty, np. gracz wpłacił 600 PLN drugą taką samą kwotę tylko, że w formie środków bonusowych otrzyma w formie bonusu.

Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1500 PLN. Jednak jak wpłata wniesie powyższe 50 PLN typer w gratisie otrzyma freebet o wartości 20 PLN.

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty promocją, czyli zakładem bez ryzyka.

Należy jednak pamiętać, że Cashback trzeba odblokować. Można to jedynie zrobić poprzez zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Należy później zagrać dowolny kupon, a jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej natomiast gracza otrzyma zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Każdy gracz, który posiada konto u legalnego bukmachera Milenium może codziennie korzystać z promocji „Happy Hours„. W ramach tej promocji wspomniany gracz zwiększa wygrane o 14%.

Chcąc liczyć na większą wygraną wystarczy zagrać kupon, który to w dodatku musi spełniać następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic na mecz Izrael vs Polska
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.