W związku z ostatnimi spotkaniami w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów bukmacher Totalbet ma dla swoich graczy promocję. Podczas to, której dokona zwroty części kwoty za przegrane kupony.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

W tej promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zapisywać się, ani się zgłaszać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu na dzisiejsze spotkania z Ligi Mistrzów. Mamy wybór jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie, bowiem bukmacher dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Załóż konto u bukmachera STS i odbierz Freebet – 29 PLN. Kod promocji betonline

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Jeżeli okaże się, że Twój kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona Ci zwrotu 50 % stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Rozliczenie kuponu promocyjnego nastąpi do dnia 14 marca do godz. 02:00.

Bonus trafi na konto gracza w Totalbet jako środki bonusowe. Aby je móc wypłacić trzeba spłonić następujące warunki:

  • dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością
  • na kuponie mogą znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20
  • łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00.

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Następny artykułKonkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.