Bukmacher Forbet oferuje dla swoich graczy promocję na rozgrywki europejskie, w których to zmniejsza przegrane. Można otrzymać nawet 100% zwrotu stawki.

Europejskie puchary promocja u bukmachera Forbet

Europejskie puchary promocja u bukmachera Forbet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do 10 czerwca do godz. 19:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się typy z spotkań Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia.

Dopuszczalny przez bukmachera typ jest tylko na zwycięstwo polskich ekip. Lecz należy pamiętać, że kupony zagrane systemem są wykluczone.

kasa na grę bez wpłaty u bukmachera

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 49PLN lub 149PLN. Należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bukmacher dokona 100% zwrotu stawki pod warunkiem, że na kuponie będzie jeden błąd. Przy dwóch błędach lub trzech błędach będzie to 50%.

Bonusy na start u bukmachera:

Bukmacher Forbet oferuje dla swoich graczy darmowe bonusy na start, w której to zwiększa trzy pierwszej depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN. Jednak to nie wszystko! Gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma w gratisie 50 PLN od bukmachera Forbet.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększy depozyt o 100% u bukmachera TOTALBet
Następny artykułForbet zwiększa wygrane graczom o 14% podczas weekendów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.