Niezwykle ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Forbet, którzy to przeprowadza konkurs, w którym można wygrać nawet 10 000 PLN. Łącznie wspomniany operator nagrodzi stu najlepszych graczy.

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Konkurs trwa od 17 czerwca do 8 lipca. Chcąc wziąć w nim udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Chcąc walczyć nagrody w tym okresie należy grać jedynie kupony, na których będą znajdować się tylko sporty wirtualne i zdobywać punkty. Im więcej gracz doda zdarzeń na kuponie, tym więcej otrzyma punktów do rankingu:

Zdobywaj punkty i wygrywaj nagrody

Ranking jest aktualizowany raz na dzień. Można go śledzić na stronie bukmachera, gdzie jest również podział dokładny nagród www.iforbet.pl.

A na pewno jest o co walczyć. Ponieważ zwycięzca otrzyma bonus w wysokosci 10 000 PLN! Łącznie nagrody otrzyma sto najlepszy typerów.

Darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Pakiet na start od bukmachera Forbet:

Ten operator posiada bardzo ciekawy bonus na start dla nowych graczy. Ponieważ wystarczy założyć nowe konto i dokonać pierwszej wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Łącznie bukmacher Forbet przyzna środki bonusowe za trzy pierwsze bonusy:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

W sumie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie bonusu.

Natomiast gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma dodatkowe 50 PLN w formie środków bonusowych.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS za pobranie aplikacji mobilnej
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.