Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy już na sam początek mogą skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego. W skład niego wchodzą darmowe 20 PLN bez depozytu, premię za wpłatę do 1000 PLN i zakład bez ryzyka do 115 PLN. W dodatku każdy użytkownik może otrzyma do tego extra 50 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej w artykule.

Kod bonusowy w eFortunie online

Kod bonusowy w eFortunie online

Wraz z coraz bardziej bogatszą ofertę promocyjną legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi bardzo ciekawy pakiet powitalny. Bowiem już na sam początek typerzy mogą otrzymać łącznie nawet 1185 PLN.

Pierwszy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i każdy gracz bez żadnych większych problemów go wykona. Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocja dostępna jest typerom do 21 czerwca do godziny 23:59.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna online

Jednak istotnym aspektem w tym wszystkim jest to, że gracz musi koniecznie wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później użytkownik już takiej opcji nie będzie posiadał.

Typer, który poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych w prezencie otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki trafią na konto gracza w dodatku bez żadnej wpłaty.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Premia 100% za depozyt + extra 50 PLN na start

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może liczyć na darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher eFortuna przyznaje premię równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać 1000 PLN.

Jednak to nie wszystko. Jeśli pierwszy depozyt był większy niż 50 PLN. To gracz otrzyma w prezencie kolejne 50 PLN.

Zakład bez ryzyka w eFortunie

W dodatku gracz, który dokonał swojego pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład pojedynczy, lub wielozdarzeniowe, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga typerów. Ekstraklasa tylko dla prawdziwych ekspertów
Następny artykułExtra gra bez podatku u bukmachera Fortuna
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.