Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom najnowszą promocję „hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji wspomniany operator oferuje swoim graczom darmowy bonus o wartości 10 PLN i niezależenie jak zostały rozliczony kupony.

Fortuna darmowy freebet

Fortuna darmowy freebet

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. W tym okresie trzeba zagrać co najmniej trzy kupony, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na zmagania w NHL.

Bukmacher Fortuna dopuszcza kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Kupony mogą zostać rozliczone z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon 10 PLN, ale z akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

betclic kod promocyjny

Bonus o wartości 10 PLN trafi do gracza pod warunkiem, że spełni on powyższe warunki promocji. Jeśli idzie o kupony to nie ma znaczenia jak zostały one rozliczone, czy były wygrane czy przegrane.

W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim nowym graczom ciekawą promocje na start, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Ta promocja powitalna zostanie aktywowana przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic
Następny artykułLiga Mistrzów: promocja u bukmachera STS – pula nagród 10 000 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.