Przed nami niezwykle emocjonujący weekend w sportach walki, gdzie do dojdzie do kilku gal. Typerzy z tej okazji mogą liczyć na ekstra kasę od bukmachera Betclic, gdzie można otrzymać premię nawet o wartości 80 PLN.

Bukmacher Betclic rozdaje darmowe bonusy dla typerów

Bukmacher Betclic rozdaje darmowe bonusy dla typerów

Warto jest zaznaczyć, ze na pewno na brak emocji fani MMA w najbliższych dniach na pewno nie będą mogli narzekać, ponieważ dojdzie do takich gal, jak FAME MMA, UFC, gala EFM, Bellator, czy też ACA.

Gracz, który chce otrzymać darmowa gotówkę za obstawienie meczy w promocji „Misja MMA” musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl jeszcze przed zagraniem kuponu. A wspomniana oferta aktywna jest do 11 kwietnia do godziny 23:59.

Bonusy dla typerów MMA:

Promocja „Misja MMA” polega na obstawieniu zdarzeń wyłącznie z MMA. Dopuszczone przez bukmachera Betclic są zarówno zakłady SOLO, ale i AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.50, a także stawką minimalną 20 PLN. Warto jest dodać, że każdy gracz może wybierać zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Za swoją aktywność każdy z typerów może liczyć na pewne bonusy. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto graczy może trafić nawet 80 PLN:

  • 2 wygrane kupony – bonus 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – bonus 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – bonus 80 PLN

Bonusy na kontach graczy znajdą się najpóźniej do 13 kwietnia do godziny 17:00.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic Polska?

Bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi na start bezpieczny zakład. Chociaż należy mieć na uwadze, iż Cashback trzeba aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że pierwszy kupon u bukmachera Betclic jest ubezpieczony. W przypadku przegranej gracz nie straci żadnej gotówki, bowiem otrzyma zwrot 100% stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera Betclic
Następny artykułBonusy dla graczy za typowanie EURO 2020 od BetFan
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.