W okazji „super tygodnia”, w którym bukmacher Forbet oferuje codziennie inne promocję, na środę 3 kwietnia operator zmniejsza ryzyko przegranej na spory wirtualne.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Akcja promocyjna jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Lecz trzeba pamiętać, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani sie zapisywać w tej promocji.

Promocja trwa jedynie w środę 3 kwietnia do godziny 23:59. I dotyczy ona jedynie kuponów, które mają zdarzenia z oferty sportów wirtualnych, a do tego w tej akcji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony!!

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z oferty sportów wirutalnych
  • kurs łączny bukmachera nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN

Jeżeli okażę się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji. To za każdy taki kupon bukmacher przyzna 20 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem czterokrotnego obrotu po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.