Bukmacher STS dla nowych graczy ma promocję. A dokładnie przyznaje równowartość pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Ale to nie wszystko, już za samą rejestrację dostaniemy freebet w wysokości 27 PLN.

Odbierz freebet 27 PLN

Odbierz freebet 27 PLN

W promocji mogą wziąć udział tylko te osoby, które jeszcze nie mają konto u bukmachera. Już za sam proces rejestracji dostajemy 27 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że podczas rejestracji w STS wpisać kod promocyjny: „BETONLINE”.

Natomiast jak dokujemy pierwszego swojego depozytu to dodajemy od bukmachera równowartość wpłaty. Lecz trzeba podczas rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Po czym bonus trafi automatycznie na konto po zaksięgowaniu wpłaty. ’

Odbierz freebet

Kwota otrzymana od bukmachera zostanie skierowana do środków bonusowych. Aby trafiły one na konto główne trzeba dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91. W obrocie biorą udział jedynie kupony rozliczone, jako wygrane.

Obracając bonus należy pamiętać, że nie można zawierać kuponów maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone Cash – out czy takie, na których znajdują się kupony z typem Hit Dnia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane na sporty wirtualne!
Następny artykułKonkurs od bukmachera Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.