Wielkimi Krokami zbliżamy się do zakończenia fazy grupowej w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na tą okazję gracze mogą liczyć na extra środki, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Legalny bukmacher STS zwiększa wygrane graczom na europejskie puchary. Pula nagród 25 000 PLN

Legalny bukmacher STS zwiększa wygrane graczom na europejskie puchary. Pula nagród 25 000 PLN

Trzeba powiedzieć, że bardzo emocjonująco zapowiada się ostatnia seria spotkań w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, ponieważ jeszcze część ekip walczy o awans do fazy playoff. A dodać jest warto, że ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie potyczki, jak chociażby Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Bukmacher STS wychodzi swoi typerom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „25 000 PLN na europejskie puchary”, w której to gracze mogą liczyć na extra środki.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl.

25 000 PLN dla typerów na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się zakłady zarówno SOLO, ale i AKO, które muszą zostać zawarte za co najmniej 15 PLN.

Wymagane jest to, aby na zakładzie znalazł się zakład na wynik końcowy dowolnego meczu Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy. Poza tym zdarzenie musi pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy dla graczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej są wyłącznie kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, które spełniają następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik meczu Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy.
  • stawka minimalna kuponu to 15 PLN
bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Gracze, których kupon okazał się wygrany to super.. Poza wygraną gotówką otrzymają extra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2021:

Polski bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalną akcję powitalną, w której gracze na sam start mogą otrzymać nawet łączną premię o wartości 1229 PLN.

Istotny aspekt tego jest taki, ze obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas po dokonaniu samej rejestracji gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości, a maksymalna wartość jaka może trafić na konto gracza to, aż 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic
Następny artykułBukmacher Fortuna rozdaje bonusy na Turniej Czterech Skoczni
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.