Przed nami ostatnie osiem spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W związku z tym Forbet po kolejny wysuwa promocję dla swoich graczy. Na dzień dzisiejszy, czyli 12 grudnia konkurs dotyczy trafienia najwyższych kursów AKO. Bukmacher do rozdana ma pięć koszulek. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Szczegóły znajdują się poniżej: 

– Kupon musi zostać zawarty jedynie w dniu 12 grudnia

– Wszystkie zdarzenia na kuponie musza zostać rozliczone w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia do godz. 23:59

– Stawka! Co ważne musi wynieść równo 39 PLN!!

– Ilość wybranych typów oraz kuponów jest dobrowolna. Staraj się mieć jak najwyższy kurs łączny, ponieważ bukmacher nagrodzi koszulkami pięć osób z najwyższymi trafionymi kursami

– Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z piłkarskiej ligi Mistrzów.

– Nie możesz zawrzeć kuponu z salda bonusowego

– W konkursie nie można stawiać kuponów systemowych

– Nagrodą trafią w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki. W razie wygranej operator się z Tobą skontaktuje poprzez  e-emaila.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe kontobukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Forbet na Ligę Mistrzów
Następny artykuł7% więcej na wygrane od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.