Na sobotę 13 kwietnia bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której to wystarczy dokonać zawarcia dwóch kuponów na z oferty na żywo wspomnianego operatora, aby otrzymać bonus w formie 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba dokonać zawarcia co najmniej dwóch kuponów w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59. Jednak na kuponie należy pamiętać, że muszą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty na żywo bukmachera.

Podczas tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, to zakłady bukmacherskie Fortuna przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie środków bonusowych FKP. Jednak co istotne w tym wszystkim środki trafią na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu.

A na pewno jest z czego dzisiaj wybierać do typowania, bowiem oferta bukmachera jest bardzo bogata, a także każdy gracz również powinien coś dla siebie znaleźć.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Następny artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.