STS posiada w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskich również gry w karty. I to wszystko legalnie zgodnie z polskim prawem. Poza tym Betgames objęte jest promocją, w której to akcji każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za pierwszy kupon.Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Poker online legalnie w Polsce

Poker online legalnie w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Poza tym swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocją objęty jest pierwszy zakład zawarty przez gracza każdego dnia, na którym będą znajdować się jedynie typy z Betgames, czyli gier karcianych. Można tam legalnie pograć w takie gry jak wojna, poker oraz bakarat.

Kwalifikują się w ramach tej akcji kupony SOLO lub AKO zagrane za minimum 2 złote. Z oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak został rozliczony jako przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Jaki jest kod promocyjny w STS

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi na start już darmowe środki w wysokości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania wpłaty. Jedynie trzeba wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowe środki.

Dodatkowa premia znajdzie się na koncie każdego gracza, który dokona depozytu. Wówczas maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych. Bonus od depozytu można wykorzystać również na legalny poker online w usłudze Betgames STS.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS

Każdy gracz, który regularnie obstawia mecze u bukmachera STS oferuje każdemu swojemu typerowi darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy, że użytkownik w ramach jednego tygodnia zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Łączna suma stawek zagranych kuponów nie może być mniejsza niż 200 złotych. Wówczas i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone typer otrzyma darmowe 30 złotych. Na taką premier każdy użytkownik może liczyć raz w tygodniu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra gotówka dla graczy za obstawienie meczy. 20 złotych dla każdego typera od Fortuny
Następny artykułDarmowy bonus 40 złotych za obstawienie meczy z NBA od BetClic.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.