Masz zamiar dzisiaj dokonać zawarcia kuponów u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował ten operator. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN, aby otrzymać bonus 25 PLN niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Co ważne w tym wszystkim swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 11 kwietnia do godz. 23:59. I to właśnie w tym czasie mamy okazję, żeby otrzymać bonus od bukmachera, aby jego otrzymać musimy spełnić następujące warunki:

  • dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN
  • na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • kurs całkowity kupony musi wynieść nie mniej niż 2.50.
Odbierz darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Jednak z promocji są wykluczone wszystkie kupony systemowe, czy też takie, które zostaną zawarte za środki bonusowe. Również kupony mające zdarzenia z golden race oraz typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie biorą udziału w tej akcji.

Bukmacher Forbet przyzna automatycznie bonus w kwocie 25 PLN do pierwszego kuponu, który spełnia te warunki. I co najważniejsze w tym wszystkim niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu, po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki za przegrany kupon od bukmachera Forbet
Następny artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.