Z okazji prowadzonego kalendarz adwentowego bukmacher Forbet na dzisiaj, tj. 23 grudnia ma dosyć nietypową promocję. Ponieważ wystarczy zrobić zdjęcie i masz szansę na wygranie paczki gadżetów od bukmachera Forbet i jego Ambasadorów.

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w niedzielę 23 grudnia do godziny 23:59.
  2. Aby wziąć udział w promocji należy zrobić zdjęcie świąteczne zdjęcie z motywem sportowy.
  3. Po czym umieścić je w mediach społecznościach, tj. Facebook, Instagram bądź Twiter. Trzeba pamiętać, że można dodać tylko jedno zdjęcie!
  4. Dodane zdjęcie musi mieć podpis tagiem #ŚwiętaforBET.
  5. Bukmacher nagrodzi pięć najlepszych zdjęć, które spełniają powyższe warunki. Nagrodą są gadżety od bukmachera oraz jego ambasadorów.

Bukmacher z wygranymi osobami skontaktuje się maksymalnie do 72 godzin od momentu zakończenia się promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na niedzielę 23 grudnia
Następny artykułBonus od Forbet na okres Świąt
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.