Nowy pakiet promocyjnych dla nowych użytkowników przygotował bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy dokonać samej rejestracji konta u bukmachera, żeby otrzymać na start freebeta w wysokości 20 PLN. Łączny bonus, jaki może otrzymać osoba, która dokona pierwszej rejestracji u Etoto to 1040 PLN!

Oferta promocyjna ważna jest przez cały miesiąc luty. I skierowana jest do osób, które jeszcze nie posiadają konta u bukmachera. Wystarczy, że w obecnym miesiącu dokona rejestracji u operatora Etoto, a także dokonasz dwóch wpłat, aby dostać łącznie 1040 PLN bonusu. Warto jest podkreślić, że już za sam proces rejestracji otrzymujesz freebeta i to bez depozytu. Wszystkie kroki wyglądają następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Co jest istotne w tym wszystkim to fakt, że nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji, czy też wpisywać kontu promocyjnego. Premie przyznawane są za wykonanie każdego poszczególnego kroku. A wyglądają one następująco:

W ramach tej promocji dla nowych użytkowników można zgarnąć nawet 1040 PLN. Jednak wszystko jest uzależnione od Ciebie i Twoich wpłat.

A niewątpliwie warto jest spróbować z promocji u bukmachera. Ponieważ oferują on szeroką ofertą na każdą dyscyplinę, a także oferuję swoją ilość akcji promocyjną dla swoich graczy.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet do 1200 PLN za rejestrację w Forbet!
Następny artykułFreebet 27 PLN od STS za rejestrację
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.