Limitowana akcję promocyjna wszystkim graczom oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby liczyć na większe wygrane nawet o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie meczy

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie meczy

Oferta bukmachera eFortuna jest bogata. Dodatkowo coraz więc jest rozgrywanych w piłce nożnej. Wynika to z tego, że nowe sezony rozpoczęły się w takich ligach, jak Premier League, fzybtez Bundeslidze.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, który w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Hapyy Hours” , a jest ona dostępna wyłącznie w dniach: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Bukmacher eFortuna w akcji „Happy Hours” kwalifikują wyłącznie wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to muszą znajdować się minimum trzy mecze.

Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też „na żywo „. Lecz kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Po spełnieniu powyższych warunków wygrana zostanie od razu zwiększona o 14%! Kolejny atut ten akcji jest taki, że każdy z typerów może zagrać dowolna ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Legalny w Polsce bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na start na darmowe 20 PLN bez żadnej wpłaty!

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranego typer otrzyma zwrot stawki nawet do 600 PLN. Na kolejne środki gracz będzie m liczyć po dokonaniu drugiego depozytu. Wówczas na konto gracza może trafić nawet 2100 PLN.

Ma uwadze trzeba mieć fakt, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej w Fortunie. Bonus do 30 000 PLN od Fortuny
Następny artykułBonusy na sporty wirtualne w STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.