Już w sobotę – 2 marca czeka nas kolejne El Classico, czyli pojedynek pomiędzy Real Madryt, a Barceloną. A z tej okazji bukmacher LvBet ma swoim graczom promocję, podczas której rozdaje nagrody. Wystarczy dokonać zakład za minimum 50 PLN na pojedynek w Gran Derbi, aby liczyć na większą wygraną.

Udział w promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także dokonali wcześniej przynajmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon za minimum 50 PLN na pojedynek w Gran Derbi. Lecz trzeba pamiętać, że środki musza pochodzić z konta głównego. A tym na te mecz musi być według zasady: 1 x 2 (zwycięzca meczu). A jeżeli pokaże się dodatku kupon wygrany to możemy liczyć na bonus:
› 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu
› 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
› 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
› 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
› 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
› 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Odbierz Freebet kod – BETONLINE

Bonus zostanie przypisany do konta gracza automatycznie w poniedziałek – 3 marca do godziny 17:00.

Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunek dokonania trzykrotnego obrotu po kursie, co najmniej 1.75. Jednak trzeba pamiętać, że w obrocie nie biorą udziału kontu z wykorzystaną opcją Cash-Out, a także kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.