Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Totalbet? Jak nie to warto jest skorzystać z promocji u bukmachera Totalbet, który oferuje freebet w wysokości 25 PLN.

Totalbet przyznaje freebet dla nowych graczy

Totalbet przyznaje freebet dla nowych graczy

Już w czwarte reprezentacja Polski rozegra pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Z tej okazji bukmacher przyznaje darmowy zakład o wartości 25 PLN na pojedynek pomiędzy Austrią, a Polską. Wystarczy, założyć konto na stronie bukmachera, a w kodzie promocyjnym wpisać AUTPOL.

Z promocji może skorzystać każdy gracz, który nie posiada u bukmachera Totalbet.pl. Nie można jednak zapominać, że podczas rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny AUTPOL.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Promocje obowiązuje jedynie do końca 21.03.2019. Freebet przysługuje wyłącznie tylko raz po dokonaniu rejestracji. Musimy wykonać wydarzenie i postawić darmowe 25 PLN.

Bonus może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu, może to być kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, wykluczone są kupony systemowe. Stawka jednorazowa nie może być mniejsza niż 25 PLN. Kurs łączny nie może być mniejszy 2.00.


Polski Bukmacher Totalbet posiada zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Następny artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.