Etoto wysuwa promocję dla graczy, którzy dokonują zakładów na rzuty rożne. Ponieważ wystarczy, że na przestrzeni tygodnia dokonamy zakładu na cornery za kwotę minimum 50 PLN, a wrazie rozliczonego kuponu jako przegrany bukmacher przyzna na freebeta w wysokości 25 PLN.

Jest to promocja tygodniowa i trwa do odwołania. Polega na tym, żeby na przestrzeni całego tygodnia, tj. od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59 dokonać zakładu na rzuty rożne z piłki nożnej za minimum 50 PLN.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają aktywne konto u bukmachera, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat na swoje konto.

Swój udział w promocji trzeba zgłosić poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia. Trzeba natomiast pamiętać, że na przestrzeni tygodnia można otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Aby liczyć się w walce o freebeta, nasz zawarty kupon spełniać poniższe warunki:

 1. Został zawarty i rozliczony na przestrzeni pełnego tygodnia, czyli od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
 2. Stawka kuponu nie można być mniejsza niż 50 PLN. I musi pochodzić ze środków własnych.
 3. Kurs minimalny nie jest mniejszy niż 1.02.
 4. Ponadto na kuponie musi się znajdować jedno ze zdarzeń na rzuty rożne z piłki nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój zakład został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 25 PLN.

Aby odebrać bonus trzeba kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Freebet upoważnia nas do zawarcia dobrowolnego kuponu bez żadnych kosztów. Jednak ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotą freebeta, czyli o 25 PLN.

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50 PLN od Etoto na zakłady
Następny artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.