Fortuna daje promocję dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Jedynie co trzeba zrobić to najpierw założyć konto u bukmachera. Sam proces rejestracji nie jest skompilowany i nie potrwa zbyt długo.

Co oferuje wspominany bukmacher?

Na start daję zakład bez ryzyka. Jeżeli szczęście nie będzie Ci dane i Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany, Fortuna zwróci Ci wkład za niego. Maksymalna kwota zwrotu to 100PLN. Jednak jeżeli chcesz wykorzystać bonus w pełni musisz zagrać za 114 PLN.

Drugi bonus na start od bukmachera to 400PLN.

Aby dostać taką kwotę od operatora trzeba spełnić poniższe warunki:

– Od momentu rejestracji masz 10 dni na złożenie depozytu

– W czasie 30 dni od momentu rejestracji musisz zagrać czterokrotność pierwszej wpłaty

-zaliczone są jedynie kupony, na których znajdują się przynajmniej 3 spotkania

– Kurs całkowity musi być przynajmniej 1.90

Po spełnieniu powyższych kryteriów dostaniesz od bukmachera bonus w wysokości pierwszego swojego depozytu. Maksymalna kwota jego wynosi 400 PLN.

Ale to nie wszystko!

Bukmacher w dalszym ciągu pozwala na to, żeby podczas rejestracji użyć  kody promocyjnego „BETONLINE”. Ale trzeba pamiętać, że można użyć jego jedynie podczas rejestracji.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET z ofertą specjalną na 10 grudnia!
Następny artykułPromocja od LvBet na poniedziałek
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.