Przed nami kolejny, bo już piętnasty dzień promocji od Forbet z okazji kalendarza adwentowego. Na sobotę 15 grudnia bukmacher ma promocję odnośnie spotkań na żywo. Grając dzisiaj spotkania z zakładki NA ŻYWO przez aplikację Forbet bądź na stronie mobilnej za stawkę 49 PLN, bukmacher zwróci Ci połówkę stawki, jeżeli okaże się, że Twój kupon jest przegrany. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział tylko trzy pierwsze kupony!

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. w sobotę 15 grudnia do godziny 23:59. Mamy czas do końca dnia, aby wszystkie nasze kupony zostały rozliczone, aby myśleć o ewentualnym zwrocie stawki.

Promocja dotyczy spotkań jedynie NA ŻYWO zawartych przez aplikację bukmachera bądź jego stronę mobilną. A stawka musi być równa 49 PLN!! Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna, ale kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00.

Jeżeli postawisz trzy kupony, pierwsze dwa okażą się przegrane, trzeci natomiast wygrany dostaniesz od bukmachera 50 PLN. Natomiast czwarty kupon już nie jest brany pod uwagę. Bonus zostanie przyznany Ci w poniedziałek 17 grudnia, maksymalnie do godzi. 23:59.

Z promocji wykluczone są typy draw no bet (popularne DNB), drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji. A także nie można zawierać kuponów systemowych oraz grać ze środków bonusowych.

Aby móc wypłacić bonus należy go czterokrotnie obrócić po kursie minimalnym 2.00, a mamy na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł7% większa wygrana z LvBet
Następny artykułForbet zwiększa dzisiaj wygraną o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.