Przed nami kolejna promocja od Etoto. Na 25 grudnia bukmacher przyznaje Freebet w wysokości 20 PLN. Pod warunkiem jeżeli Twój kupon okaże się przegrany. Bonus jest do wykorzystania tylko na aplikacji mobilnej.

Kupon musi zostać zawarty 25 grudnia maksymalnie do godziny 23:59. Jednak mamy do końca dnia czas, aby nasz kupon został rozliczony i odebrać musimy ewentualny obrót.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN. Kupon musi zostać zawarty za gotówkę, granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi jest zabronione w promocji.

Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02. Kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to przysługuje Ci Freebet w wysokości 20 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym, tj.:

  • Tablet
  • Smartfon

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50% od Etoto
Następny artykułZwrot stawki od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.