Bukmacher Etoto ma ciekawą promocję dla graczy, którzy obstawiają NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA . Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 100 PLN i przy ewentualnej przegranej dostać Freebet od bukmachera w kwocie 50 PLN.

Promocja trwa do odwołania. Jednak trwa na przestrzeni całego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli. I w tym czasie możemy otrzymać maksymalnie jeden freebet.

Musimy dokonać zawarcia kuponu na kwotę przynajmniej 100 PLN. Ilość zdarzeń jest dobrowolna, ale muszą pochodzić one z oferty LIVE.

Ponadto na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z lig NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. A łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.95.

Ponadto, Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany. Wówczas dostajesz freebet od bukmachera w wysokości 50 PLN.

Po rozliczeniu twojego kuponu pojawi się „pop-up”, na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”. Bonus zostanie aktywowany automatycznie i pojawi się na Twoim koncie maksymalnie do 20 minut po aktywacji.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na wirtualne sporty od LvBet
Następny artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.