Na najbliższe dni bukmacher Etoto prowadzi promocję, w której należy wytypować trzy spotkania, zwycięzcę bądź remis na dane spotkanie. Jeżeli okażę się, że Twój kupon zostanie rozliczony, jako przegrany to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Zasady promocji są jasne i przejrzyste. Ponieważ wystarczy zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponu. Następnie wytypować wynik zwycięzcę bądź remis (1×2) w poniższych spotkaniach:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01

Bukmacher również dopuszcza zagranie kuponu pojedynczego na jedno z tych trzech spotkań na żywo, ale tam również należy wytypować zwycięzcę bądź remis (1×2).

Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 100 PLN. I musi pochodzić ze środków własnych. Jeżeli dokonasz zawarcia z innych środków, tj. bonusowych bądź też zagrasz freebetem będzie to oznaczać, że Twój kupon nie bierze udziału w promocji.

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony, jako przegrany, a Ty spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Aby odebrać nagrodę należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Freebet daje prawo użytkownikowi do postawienia kuponu bez żadnych kosztów. Lecz trzeba pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę Freebeta, czyli w tym przypadku o 50 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Następny artykułBezpieczny zakład od Totalbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.