Bukmacher przez najbliższe trzy tygodnie będzie miał promocję dla swoich graczy, pt.”Cashback”. Podczas, to, której zmniejsza przegrane kupony swoim graczom. W jednym tygodniu można otrzymać nawet zwrot w kwocie do 700 PLN!

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Promocja „Cashback” jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Należy także pamiętać, żeby wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zapisu to tej kampanii.

Akcja „Cashback” trwa przez trzy najbliższe tygodnie i jest to promocja tygodniowa, trwa od poniedziałku do niedzieli:

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)
Odbierz Freebet

Na koniec każdego z tych trzech okresów rozliczeniowych bukmacherem dokuje zsuwana kuponów graczy, którzy zapisali się do promocji, liczy wartość kuponów wygranych i przegranych. Następnie odejmuje od tej puli łączną sumę kuponów przegranych.

Wysokość zwrotu od bukmachera jest uzależniona tak naprawdę od wartości łącznej sumy kuponów przegranych. Bukmacher Forbet przyzna zwrot 5% tej puli. Minimalnie można otrzymać 20 PLN, maksymalnie natomiast 700 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych zostanie przyznany do konta gracza maksymalnie do 48 godzin po zakończeniu danego kresu rozliczeniowego.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • łączną wartość obrócimy czterokrotnie
  • kurs kuponu będzie wynosił minimum 2.00.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.