Bukmacher przez najbliższe trzy tygodnie będzie miał promocję dla swoich graczy, pt.”Cashback”. Podczas, to, której zmniejsza przegrane kupony swoim graczom. W jednym tygodniu można otrzymać nawet zwrot w kwocie do 700 PLN!

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Promocja „Cashback” jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Należy także pamiętać, żeby wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zapisu to tej kampanii.

Akcja „Cashback” trwa przez trzy najbliższe tygodnie i jest to promocja tygodniowa, trwa od poniedziałku do niedzieli:

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)
Odbierz Freebet

Na koniec każdego z tych trzech okresów rozliczeniowych bukmacherem dokuje zsuwana kuponów graczy, którzy zapisali się do promocji, liczy wartość kuponów wygranych i przegranych. Następnie odejmuje od tej puli łączną sumę kuponów przegranych.

Wysokość zwrotu od bukmachera jest uzależniona tak naprawdę od wartości łącznej sumy kuponów przegranych. Bukmacher Forbet przyzna zwrot 5% tej puli. Minimalnie można otrzymać 20 PLN, maksymalnie natomiast 700 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych zostanie przyznany do konta gracza maksymalnie do 48 godzin po zakończeniu danego kresu rozliczeniowego.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • łączną wartość obrócimy czterokrotnie
  • kurs kuponu będzie wynosił minimum 2.00.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto rozdaje bonusy tygodniowo po 50 PLN
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane na sporty wirtualne!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.