Jak dobrze wiadomo bukmacher iForbet jest jednym z trzech operatorów, którzy w czasie adwentu prowadza swój kalendarz adwentowy, na dzisiaj ten operator proponuje pograć Ligę Mistrzów, na którą ma konkurs, a do wygrania nawet 100.00 PLN!! Szczegóły można znaleźć poniżej:

Stawiasz 10 PLN, a możesz wygrać nawet 100.000 PLN.  Wystarczy trafić jedynie, bądź, aż trzynaście prawidłowo spotkań na ostatnią rundę Ligi Mistrzów, wybierając jedno z opcji 1,x,2.

Promocję można znaleźć w zakładce „sporty”, gdzie znajduje się konkurs  „SZCZĘŚLIWA 13”. Warto jest spróbować, ponieważ może ona okazać się akurat dla Was szczęśliwa. W akcji biorą kupony jedynie,które zostaną zawarte za 10PLN w dniu dzisiejszym, czyli 11 grudnia do godziny 18:55. Jednak do konkursu nie zaliczają się kupony, które są ze środków bonusowych.

Nagroda główna konkursu to 100.000 PLN jeżeli uda Ci się trafić wszystkie trzynaście spotkań. Jednak bukmacher daje nagrody jeszcze osobom, którym „powinie się noga”, a więc:

– trafienie 12 typów z 13 otrzymujesz IPhone 8

– Trafienie 11 typów z 13 otrzymujesz bonus 500PLN na konto ForBet

– Trafienie 10 typów z 13 otrzymujesz bonus 100PLN na konto ForBet

Warto jest nadmienić, że nagrody w postaci bonów na kontach pojawią się maksymalnie po 48 godzinach od zakończenia ostatniego spotkania. Natomiast iPhone zostanie wysłany do 7 dni roboczych.

Darmowe konto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10PLN od Etoto
Następny artykułPięć koszulek Ligi Mistrzów do wygrania od Forbet!!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.