Przed nami kolejny dzień promocji z okazji kalendarza adwentowego do bukmachera Forbet. W dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia bukmacher zachęca nas pograć sporty wirtualne, gdzie ma bonus w wysokości 30 PLN. Co zrobić, aby go utrzymać? Trzeba postawić przynajmniej 10 kuponów, po stawce co najmniej 10 PLN. Wówczas bonus trafi na wasze konta – niezależenie od rozliczenia kuponów. Szczegóły akcji znajdują się poniżej:

Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia do godziny 23:59. I do tej godziny mamy czas, aby postawić co najmniej 10 kuponów na Sporty Wirtualne, po stawce przynajmniej 10 PLN. Warto jest podkreślić że kurs łączony na każdym z kuponów nie może być mniejszy niż 2.00. A na każdym z nich muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.

Bonus w wysokości 30 PLN otrzyma każdy użytkownik, który spełnił powyższe kryteria. Niezależenie od tego jak zostaną rozliczone kupony. Bonus znajdzie się na waszym koncie maksymalnie do poniedziałku 17 grudnia do godz. 23:59. Należy go obrócić czterokrotnie po kursie nie mniejszy niż 2.00. Mamy na to czas 30 dni.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza ryzyko na Ligę Europy
Następny artykułBonus na sobotę 15 grudnia od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.