6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli. Z tej okazji bukmacher Forbet nagrodzi trzech graczy, którzy dzisiaj zawrzą kupon na stornie bukmachera i ich kursy będą trafione oraz najwyższe. Bukmacher przewidział trzy nagrody w kwocie 200 PLN!

Promocja obowiązuje jedynie w niedzielę 6 stycznia. W dodatku nasz kupon zawarty musi zostać rozliczony maksymalnie do godziny 23:59. Stawka kuponu musi być równa 39 PLN.

Ilość zdarzeń jak i kuponów jest dobrowolna. Jednak należy pamiętać, że nagrodzone zostaną trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają bonusy w kwocie 200 PLN.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Bonus zostanie przypisany do konta gracza najpóźniej 7 stycznia do godziny 16:00. Aby móc go wypłacić musimy dokonać czterokrotnością otrzymanej kwoty po kursie minimum 2.00 na przestrzeni 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% od Totalbet 2020
Następny artykułFreebet od Totolotka za rejestrację
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.