Jak dobrze wiadomo bukmacher LvBet prowadzi kalendarz adwentowy, w którym, aż do świąt codziennie daje promocje. Na dzisiaj, tj. 10 grudnia operator proponuje pograć spotkania NHL, do których daje bonus. Szczegóły znajdują się poniżej.

LvBet zachęca nas do grania dzisiaj, czyli 10 grudnia pojedynków z najbardziej prestiżowej ligi świata w hokeju na lodzie, czyli NHL. Podczas typowania tych pojedynków bukmacher ze specjalnej puli daję 14% więcej od kuponów wygranych. Jednak warto jest pamiętać, że promocja obowiązuje od godziny 0:00 do 23:59!

Trzeba także pamiętać, że ta promocja dotyczy jedynie kuponów, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej tego bukmachera. Pobrać ją można bez żadnych problemów ze strony LvBet. Kupony zabraknie z strony internetowej bądź też mobilnej nie będą brane pod uwagę.

Jest to jedyny warunek, aby ta promocja była aktywna. Ponieważ nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz zapisywać się. Kupon zawarty z typami z NHL z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Przypominamy  także, że w lvBet można skorzystać także z kodu promocyjnego „BETONLINE”. Wystarczy podać go w formularzu rejestracyjnym na www.lvBet.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułPromocja na start od FORTUNY
Następny artykułFreebet od Etoto na 10.12.2018
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.