Piątek, piąteczek, piątunio. Z okazji piątku 7 grudnia bukmacherzy nie próżnują i przedstawiają swoi graczom promocje. Jakie? Warto zapoznać się z nimi, a są one opisane poniżej.

Bonus Forbet

Forbet daję dzisiaj 14% wygranej więcej podczas typowania pojedynku hitowego, czyli Juventusu z Interem. Jednak są dwa warunki, aby ten bonus był aktywny. Po pierwsze można go zacząć typować dopiero od godz. 17:30 do godz. 20:30 (momentu początku spotkania). A także kupon musi zawierać przynajmniej trzy zdarzenia, aby bonus był aktywny.

200PLN premie od Etoto

Jeżeli posiadacie konto u tego bukmachera i dokonacie depozytu w kwocie przynajmniej 100 PLN, otrzymacie bonus w wysokości 50% wpłaty. Jednak trzeba pamiętać, że maksymalna kwota to 200 PLN, wówczas dostaniemy od Etoto 100 PLN.  Należy również zwrócić uwagę, że bukmacher bierze pod uwagę pierwszy depozyt spełniający wymogi promocji dokonany przez gracza.

7% na Ekstraklasę od LvBet.

Możemy narzekać na wyniki w naszej lidze, czy jakość gry. Jednak większość z nas i tak typuje LOTTO Ekstraklasę. Bukmacher LvBet daje dzisiaj 7% wygranych więcej, niż na co dzień. Jednak należy tutaj pamiętać, że promocja jedynie jedynie dostępna z aplikacji bukmachera. Obstawianie przez stroną mobilną, bądź standardową sprawi, że promocja nie będzie przyznana.

Przypominamy   także, że w lvBet można skorzystać także z kodu promocyjnego „BETONLINE”. Wystarczy podać go w formularzu rejestracyjnym na www.lvBet.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

Poprzedni artykułJak grać w LOTTO Online
Następny artykułHIT Ekstraklasy w Forbet Lechia – Legia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.