Przed nami emocjonująca sobota. Jak wiadomo weekend to najlepszy moment dla obstawiających. Etoto to rozumie i daje bonus. Co zrobić, aby go stać??

Jak jesteś graczem Etoto, który już wykorzystał bonus bez depozytu, a także inne promocje przygotowane dla nowych użytkowników? Jeżeli tak, to masz okazję, aby skorzystać z dzisiejszej promocji.

Bonus jest dostępny jedynie w dniu dzisiejszym, tj, 8 grudnia i aktywny jest do końca dnia, czyli godziny 23:59. Można z niego skorzystać tylko raz! Dodatkową gotówkę można wykorzystać na obstawianie spotkań w Etoto. Aby tak się stało należy po dzisiejszej promocji zatwierdzić przyznanie premii za aktywność bukmacherską?

Szczegóły promocji:

  • Postawią co najmniej 100 PLN na zakład wielokrotny
  • Kupon promocyjny nie będzie zawierał zdarzenia o kursie niższym niż 1.20
  • Ogólny kurs musi wynosić co najmniej 2.00
  • Przyznanie nagrody następuje po rozliczeniu kuponu!

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Żaden problem – możesz zarejestrować się w każdej wolnej chwili. Jeżeli wpiszesz „ETOTO20FREE” dodatkowo zgarniesz 20 PLN bez wpłaty na obstawianie w aplikacji!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHIT Ekstraklasy w Forbet Lechia – Legia
Następny artykułWiększa wygrana na Premier League w Forbet!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.