Bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

A nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe pojedynki w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata i to na każdym kontynencie. W najbliższych dniach czekają nas starcie, jak m.in. Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia.

Użytkownik, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktywna typerom do 16 listopada do godziny 23:59.

Cashback na kwalifikacje do MŚ 2022:

W promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” kwalifikują się wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia dotyczące eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze
  • kurs zdarzenia nie mniejszy niż 1.50
bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Warto jest wiedzieć, że za każdy przegrany kupon użytkownik może liczyć na zwrot 20% wartości stawki. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 120 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra pakiet powitalny:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 64: Pewny bonus 100 PLN od bukmachera Fortuna
Następny artykułDarmowa gotówka dla graczy za obstawienie Pucharu Narodów Afryki 2022
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.