Bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

A nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe pojedynki w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata i to na każdym kontynencie. W najbliższych dniach czekają nas starcie, jak m.in. Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia.

Użytkownik, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktywna typerom do 16 listopada do godziny 23:59.

Cashback na kwalifikacje do MŚ 2022:

W promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” kwalifikują się wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia dotyczące eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze
  • kurs zdarzenia nie mniejszy niż 1.50
bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Warto jest wiedzieć, że za każdy przegrany kupon użytkownik może liczyć na zwrot 20% wartości stawki. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 120 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra pakiet powitalny:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.