Przed nami Gran Prix Polski w żużlu, które zostanie rozegrane 5 października w Toruniu. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom przyznając bonus za przegrany kupon o wartości 10 PLN.

STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 5 października do godz. 15:00. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji NIE MUSI nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się DOKŁADNIE trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzi z oferty przedmeczowej bukmachera STS na Gran Prix Polski w żużlu.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon został zagrany za dokładną kwotę 21 PLN.

Typer, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna mu darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera STS:

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus dla swoich graczy i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian bukmacher przyzna freebet o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Wspomniany operator zwiększa pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości depozytu. Gracz może maksymalnie otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Następny artykułDarmowy ekstra bonus 50 PLN od bukmachera BetClic
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.