Lubisz obstawiać zakłady wirtualne? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera STS. Bowiem wspomniany operator zwraca swoim graczom połowę trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Jest to promocja tygodniowa i trwa w następującym okresie rozliczeniowym (poniedziałek – niedziela). Podczas jednego tygodnia bukmacher STS dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrany kupony. Warto jest podkreślić, że do promocji nie trzeba nigdzie się zgłaszać.

Głównym warunkiem uczestnica w tej promocji jest zawarcie kuponów, na których będą znajdować się zdarzenia z sportów wirtualnych. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki zawarte na nich muszą pochodzić z salda głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Promocja polega na zawieraniu kuponów ze sportów wirtualnych. A na pewno warto jest skorzystać z tej akcji, bowiem oferta bukmachera na sporty wirtualne jest dosyć bogata.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 48 godzin po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Otrzymaną kwotę bonusu będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu wartością, którą przyznał nam bukmachera. W obrocie biorą jedynie kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane, a ich kurs łączny nie był mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja od Forbet, który zmniejsza przegrane
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.