Celebrujesz to, że niedawno dołączyłeś do grona osób pełnoletnich? Teraz możesz m.in. swobodnie założyć konto bukmacherskie online. Uważasz, że to będzie świetny, nowy rozdział w Twoim życiu? Obstawianie w podmiotach hazardowych wcale nie jest takie proste, jak może wydawać się na samym początku. Chociażby dlatego, że nie ma nawet jednej strategii na grę, która zawsze przynosiłaby profity. Jak zatem grać, by mieć większe szanse na wiktorie? Sprawdź, co na ten temat sądzą prawdziwi fachowcy, z którymi konsultowaliśmy się przed napisaniem poniższego poradnika.

Nie ma jednego idealnego systemu bukmacherskiego

Masz już wymarzone 18 lat? Super. Teraz nie ma np. żadnych przeszkód, by obstawiać w zakładach sportowych. Warto dodać, że polskie prawo zabrania zaś tego osobom, które jeszcze nie są pełnoletnie. Już myślisz nad tym, jak ograć podmioty hazardowe? Chcesz w pierwszej kolejności zarejestrować się na etoto.pl? Sprawdziłeś bowiem i masz pewność, że to legalna firma bukmacherska? Tak rzeczywiście jest w praktyce. Zresztą, Etoto samodzielnie informuje o tym zagadnieniu na swojej stronie internetowej. Zastanawiasz się, jak grać, by na pewno wygrywać? Niestety, nie ma tutaj takiego sposobu, który zawsze przynosiłby zyski. Gdyby tak było, to generalnie żadna firma bukmacherska… by już nie istniała. Po prostu podmioty hazardowe nie widziałyby interesu w tym, aby działać w ramach tej branży. Gracze co prawda co rusz obmyślają nowe sposoby na grę w firmach bukmacherskich itd. Nigdy jednak nie powstanie taki model typowania, który za każdym razem będzie przynosił zyski.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygrane?

Musisz być zatem przygotowanym na to, że zawsze jest jakieś ryzyko. To istotne. Na szczęście są z drugiej strony pewne sposoby, by to ryzyko było mniejsze. O czym warto tutaj pamiętać? Coraz więcej osób obstawia w sprawdzonych podmiotach hazardowych online. Takich, jak właśnie Etoto. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Poza tym warto grać w głównej mierze single. Ewentualnie duble lub triple. Należy zaś trzymać się możliwie jak najdalej od tak zwanych taśm. Ich „siłą” jest to, że ewentualne wiktorie robią wrażenie. Gracz przez pewien czas ma kupon, na którym może zainkasować np. nawet kilkaset tysięcy PLN. Matematyka jest jednak brutalna w takich przypadkach. Szanse na tego typu wiktorie (np. za 2 PLN) są bliskie zeru. Poza tym musisz bardzo dokładnie analizować to, co potem umieścisz na kuponach. Jak będziesz pieczołowicie sprawdzać sprawy podstawowe i dodatkowe, to będziesz miał większe szanse na wiktorie.

Jakie strategie gry są najbardziej polecane przez ekspertów?

Wiesz już, że nie ma nawet jednej strategii, która zawsze przynosiłaby powodzenie. Warto jednak zaznaczyć, że są pewne metody gry szczególnie rekomendowane przez zawodowców. Chodzi np. o rozmaite rodzaje progresji. Często praktykowana jest także płaska stawka (czyli granie kolejnych kuponów przez dany okres za dokładnie tyle samo pieniędzy). Zapoznaj się zatem z najbardziej popularnymi metodami i wybierz takie, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie a psychologia – jak sobie radzić z emocjami?